obchodní podmínky

 

Provozovatelem internetového obchodu www.biovins.cz je Marek Lorenc - Biovins.cz, Široký Důl 52, 572 01 Široký Důl, IČ:04259386 DIČ: CZ9312023765 (Dále jen "Biovins.cz")

 

  • Zboží je zasíláno prostřednictvím kurýrní společnosti MESSENGER - na základě objednávky v eshopu www.biovins.cz . Zákazník je seznámen s cenou za dobírku a poštovné, která je automatický nasčítáná u pokladny. Zboží je možno poskytnout též k osobnímu odběru – prosíme vložit poznámku do zpráv k objednávce. Vína jsou vždy skladem, ale může se stát, že momentálně budou vyprodána. Zákazník bude o tomto stavu ihned informován.

  • Biovins.cz si vymezuje právo měnit obchodní podmínky, akční ceny a ceny zboží dle svých potřeb.

  • Marek Lorenc je plátce DPH. DIČ: CZ9312023765

  • Na odeslané zboží je vystaven vždy řádný účetní doklad, který je součástí dodávky.

  • Víno a ostatní produkty se kterými obchoduje internetový obchod Biovins.cz zůstávají, až do úplé úhrady majetkem     Biovins.cz.

  • Odstoupení od smlouvy: Spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě čtrnácti dnů ode dne převzetí zboží. Odstoupí-li spotřebitel od kupní smlouvy, zašle nebo předá provozovateli bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, zboží které od něj obdržel. Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, vrátí mu provozovatel bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy všechny pěněžní prostředky včetně nákladů na dodání, které od něho na základu smlouvy přijal, stejným způsobem. Provozovatel vrátí spotřebiteli přijaté pěněžní prostředky jiným způsobem jen tehdy, pokud s tím spotřebitel souhlasil a pokud mu tím nevzniknou další náklady. Jesliže spotřebitel zvolil jiný, než nejlevnější způsob dodání zboží, který provozovatel nabízí, vrátí provozovatel spotřebiteli náklady na dodání zboží ve výši odpovídají nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží. Odstoupí- li spotřebitel od kupní smlouvy, provozovatel není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky spotřebiteli dříve, než mu spotřebitel zboží předá nebo prokáže, že zboží provozovateli odeslal.  V případě odstoupení od smlouvy spotřebitel nese náklady spojené s navrácením zboží. 

Vína celého sortimentu obsahují oxit siřičitý a také mohou obsahovat stopy vaječných bílků. 

Vašeho soukromí si vážíme a je pro nás důležité. Seznamte se prosím s našimi Zásadami zpracování osobních údajů.

Osobám mladším 18 let alkoholické nápoje neprodáváme!  

Souhlasem s uvedenými obchodními podmínkami a následným nakupem v tomto internetovém obchodě  potvrzujete, že jste dovršil/a věku 18 let.

 


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Více informací o zásadách zpracování osobních údajů naleznete zde. 

 

Beru na vědomí